Bize Göre Yazmak

Kasım 5, 2019 0 Yazar: digitalyazarlar

Şöyle bir düşünelim. Henüz okuma yazma bilmediğimiz yaşlarımıza geri dönelim. Hemen hepimizin okumaya ve yazmaya merakı ve hevesi olmuştur. Sorarak öğrenmeye çalıştıklarımızı okuyarak öğrenmek, sadece konuşarak ifade edebildiklerimizi yazarak da ifade edebilmek, insana her şeyden önce özgürlük hissi veriyor.

Bizi, bu blog sitesini kurarken bir araya getiren en önemli nokta yazmanın bizim için ifade ettiği anlamdı. Bizce yazmak,

  • Kendimizi ifade etmeyi sevdiğimiz en keyifli yoldur.
  • Sevdiğimiz ve ilgi duyduğumuz konularda edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşma isteği. Bilgi paylaşıldığında değer kazanır.
  • Yazmak bizce özgürlüktür.

Neden Digital Yazarlar?

Herkesin duygularını, düşüncelerini dışa vurmak ve ifade etmek için kullandığı kendine has bir dili vardır. Kimi resim yaparak, kimi müzik yaparak, kimi konuşarak… Bir şekilde kendimizi ifade etmek, içimizdekileri dışarı vurmak insan için bir ihtiyaçtır. Biz bunu yazarak yapabilenlerdeniz. Duygu ve düşüncelerimizi kelimelerle birleştirmek, bizim için hem çok eğlenceli hem de en iyi ifade biçimimiz.  Bu sebeple buradayız. Duygu ve düşüncelerin kelimelere, kelimelerin cümlelere, cümlelerin hikâyelere dönüştüğü bu sayfalarda, hem kendimiz için hem de sizler için yazacak çok şeyimiz var.

Günümüz teknoloji çağında, her türlü bilgi, alışveriş, günlük hayatımız artık internet ve mobil iletişim araçları ile sağlanıyor. Biz de bu digital dünyanın içinde var olurken, bizi en iyi ifade edecek ismin Digital Yazarlar olduğunu düşündük. Madem bu dünyadayız ve dijital içerikler üretiyoruz o halde ismimiz de böyle olsun dedik.

Ne Yazıyoruz?

En sevdiğimiz ve en bildiğimiz konular önceliğimiz olmak üzere bazen eğlenceli bazen de bir kadar ciddi kapsamlı blog yazıları yazıyoruz. Otomobil merakımız eskiden beri var. Test sürüşleri, son teknolojiler ve bazen otomobillerin tarihçeleriyle Otomobil kategorisinde sizlerleyiz.

Şehir hayatından köy hayatına geçeli 15 yıl oldu. Haliyle doğal yaşam ile ilgili epey bilgi ve tecrübe edindik. Bilgi paylaştıkça anlamlanır diyerek Doğal Yaşam kategorisinde sizlerleyiz.

Teknolojiyi ve gündemi yakından takip etmeyi seviyoruz. Güncel Yazılar kategorisinde gündem, teknolojik gelişmeler, bugünün ve geleceğin merak edilenlerini araştırıp fayda sağlayıcı ve bilgilendirici içerikler yazıyoruz. Gündem demişken tüm dünyaca içine düştüğümüz salgın ve buna bağlı değişen hayatlarımıza dair oluşturduğumuz Koronavirüs Günlükleri , aynı zamanda siz okurlarımızın da konuk yazar olarak yer aldığı bir bölüm.

Biz Kimiz?

Sadece yazı yazmak için yola çıkan iki yol arkadaşıyız. Kadromuz zamanla artabilir. Yol bizi nereye götürürse… Bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Digital Yazarlar Ekibi

0Shares